+ פרופיל ופעילות החברה

 

מתי זה התחיל: צבע פלוס הוקמה לפני כשני עשורים, על ידי גדעון פלורסהיים ומשה כהן.

 

המטרה שלנו: לעבוד בשיטות המקצועיות והמתקדמות ביותר בתחום הצביעה, בשילוב מסורת בת שנים, של איכות, אמינות ואהבה אמיתית לעיצוב ושלמות הבית.

 

הכי חשוב לנו: להעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי, היעיל והנכון ביותר לצרכיהם. בתהליך הצביעה אנו נותנים חשיבות עליונה לשמירת הסדר והניקיון בביתו של הלקוח ולהקטנת ''תופעות הלוואי'' של תהליך הצביעה.

 

הייחודיות שלנו: הקשבה לצרכי הלקוחות שלנו, הכנה יסודית ומוקדמת של שטח פעילות הצביעה, צילומי פנים, בידוד והפרדה, שיוף ע"י מכונה המחוברת לשואב אבק, צביעת דלתות וברזל במצבעה, צביעה בשיטת ההתזה, החזרת כל פריטי/ריהוט הנכס למקומם, כפי שהיו בתחילת תהליך הצביעה.

 

תהליך העבודה:

 

1.הערכת היקף העבודה והצעת מחיר: ראשית, נערוך ביקור מוקדם בבית הלקוח, שתפקידו לאמוד את שטח והיקף העבודה וליצור לוח זמנים מדויק וממוקד לתחילת העבודה, לסיומה ולהערכת המחיר, ללא כל התחייבות מצד הלקוח. כאנשי מקצוע מנוסים, נמליץ על גוונים וסוגי צבע ונקבע את תהליך העבודה מתחילתו ועד סופו, בשיתוף בעלי הנכס.

 

2.שיוף שטחי העבודה: השיוף נעשה ע"י מכונה ייחודית המחוברת לשואב אבק. כך ניצור סביבת עבודה מסודרת ונקייה גם בתהליכי העבודה עצמם.

 

3.מניעת קירות סדוקים: הדבקת רשתות כללית למניעת סדיקה, מריחת 4 שכבות שפכטל בצורת שתי וערב עם שיופי ביניים וביקורת השיוף ע"י הלוגן/פרוג'קטור בדרך נקייה וללא כל אבק. הדבקת הרשתות נעשית על פי בקשת הלקוח בלבד.

 

4.תיקונים: כל שטחי הצביעה יקבלו טיפול מוקדם לפני יישום הצבע. הטיפול כולל: ניקוי, יישור השטח בעזרת חומרי עזר, סתימת חורים, החלקה, ייבוש ורק כאשר השטח מוכן לצביעה אנו מתחילים בתהליך.

 

2.בידוד והפרדה: כל עבודות הצבע שלנו, מתחילות בתהליך בידוד והפרדה מוחלט בין השטחים המיועדים לצביעה לאלה שאינם.זאת, גם בגלל שאנו משתמשים בשיטת ההתזה, על כך בהמשך). אנו מכסים ואוטמים בקפדנות כל איזור שאינו זקוק לטיפולינו וכך דואגים שיישאר נקי ומסודר בתום תהליך הצביעה. הכיסוי כולל ברובו רהיטים, חלונות ומשקופים, פרטי ריהוט יקרים, רצפות מכל הסוגים, פנלים, שטחים המצופים פרקטים או שיש, מפסקים, תקעים ושקעים, גופי תאורה ועוד. אנו דואגים שכל פריט יוחזר למקומו וכל איזור שאינו זקוק לצביעה, יישאר בדיוק כפי שהיה בתחילת הפעילות.

 

3.צילום פנים הבית: אנו מצלמים את פנים הנכס לפני תחילת העבודה ונעזרים בצילומים אלה על מנת להחזיר באופו מדויק את כל הפריטים למקומם לאחר תהליך הצביעה (כולל ריהוט, מזכרות, ספרים ואף את מיקומן המדויק של התמונות על הקירות!)

 

4. צביעה בשיטת ההתזה: הצביעה נעשית בשיטות מקצועיות, המבטיחות כיסוי מושלם, חלק ורב שכבתי- זאת, בעזרת מכשור משוכלל המבטיח מינימום פגיעה אקולוגית ומקסימום איכות. אנו משתמשים בשיטת התזת הצבע, שהיא היעילה והחדשנית ביותר ומהווה פתרון הולם, מקצועי ונכון לתהליכי צביעה בגימור אחיד, יסודי ומושלם.

 

5. צביעת קירות חוץ: ע"י צבעים גמישים שמונעים חדירת מים, מונעים סדיקה וקלים לניקוי.

 

6.טיח פגמנטי (דקורטיבי): מושלם למניעת רטיבות, לחות וסדקי קירות פנים וחוץ.

 

7.תיחזוק דלתות וחלונות עץ חיצוניים: זהו תהליך השומר על הדלתות והחלונות החיצוניים מנזקי מזג האוויר. הוא כולל שטיפת חלונות ודלתות בלחץ, תיקוני צבע של החלונות/דלתות, מריחת לכה מיוחדת לחוץ, גמר ווקס.

קיימת אפשרות לתחזוקה שותפת של העץ הכוללת שטיפה ווקס, כל מספר חודשים. לגבי דקים- אופציית התחזוקה (שטיפה בלחץ ושימון) היא פעם בשנה.

 

לסיכום:

אנו יודעים ומבינים ששיפוץ ו/או ומעבר דירה/ משרד -הינם תהליכים מורכבים הטומנים בחובם התמודדות והוצאת אנרגיות לא פשוטה.

אנו מבינים את הלקוח, קשובים לצרכיו, מעניקים יחס אישי, חיובי ונעים ומשתדלים להיות "בלתי מורגשים" (עד כמה שזה אפשרי) במהלך העבודה.

נימוס, מאור-פנים ועבודה שקטה ומסודרת- הינם הסוד והיסוד להצלחה.

איחולי מזל טוב מאיתנו לרגל המעבר לדירה החדשה, פתיחת המשרד או החברה.

אנו שמחים להיות שותפים להתחדשותכם.

 

 

שלכם,

צוות "צבע פלוס".

 

Powered by Artvision | Truppo Websites